Jesteś tutaj: » Europejskie puchary » Puchar INTERTOTO
 

Puchar INTERTOTO - sezon 1963/64

» Grupa C4

 Klub Mecze PKT Zw Rem Por Bramki
1.
Odra Opole awans
6 8 3 2 1 8:3
2.
SONP Kladno
6 7 3 1 2 7:8
3.
Hajduk Split
6 6 3 0 3 7:8
4.
Motor Zwickau
6 3 1 1 4 6:9
 
Odra Opole vs SONP Kladno
 
 
23.06.1963
SONP Kladno
 
1:1
Odra Opole
 
 
28.07.1963
Odra Opole
 
4:0
SONP Kladno
 
 
 
Odra Opole vs Motor Zwickau
 
 
30.06.1963
Odra Opole
 
1:0
Motor Zwickau
 
 
21.07.1963
Motor Zwickau
 
1:1
Odra Opole
 
 
 
Odra Opole vs Hajduk Split
 
 
07.07.1963
Hajduk Split
 
1:0
Odra Opole
 
 
14.07.1963
Odra Opole
 
1:0
Hajduk Split
 
 

» Grupa C3

 Klub Mecze PKT Zw Rem Por Bramki
1.
Polonia Bytom awans
6 7 2 3 1 17:10
2.
Crvena Zvezda Belgrad
6 7 3 1 2 15:15
3.
Vorwärts Berlin
6 5 1 3 2 10:9
4.
Jednota Trenčín
6 5 2 1 3 7:15
 
Polonia Bytom vs Crvena Zvezda Belgrad
 
 
23.06.1963
Crvena Zvezda Belgrad
 
4:3
Polonia Bytom
 
 
21.07.1963
Polonia Bytom
 
6:1
Crvena Zvezda Belgrad
 
 
 
Polonia Bytom vs Jednota Trenčín
 
 
30.06.1963
Polonia Bytom
 
2:2
Jednota Trenčín
 
 
28.07.1963
Jednota Trenčín
 
0:3
Polonia Bytom
 
 
 
Polonia Bytom vs Vorwärts Berlin
 
 
07.07.1963
Polonia Bytom
 
2:2
Vorwärts Berlin
 
 
14.07.1963
Vorwärts Berlin
 
1:1
Polonia Bytom
 
 

» Grupa C2

 Klub Mecze PKT Zw Rem Por Bramki
1.
Slovan Bratysława awans
6 8 3 2 1 12:7
2.
Ruch Chorzów
6 7 3 1 2 12:8
3.
OFK Belgrad
6 6 2 2 2 7:12
4.
Empor Rostock
6 3 0 3 3 5:9
 
Ruch Chorzów vs OFK Belgrad
 
 
23.06.1963
OFK Belgrad
 
2:1
Ruch Chorzów
 
 
27.07.1963
Ruch Chorzów
 
3:0
OFK Belgrad
 
 
 
Ruch Chorzów vs Slovan Bratysława
 
 
30.06.1963
Ruch Chorzów
 
3:0
Slovan Bratysława
 
 
20.07.1963
Slovan Bratysława
 
4:1
Ruch Chorzów
 
 
 
Ruch Chorzów vs Empor Rostock
 
 
06.07.1963
Empor Rostock
 
1:1
Ruch Chorzów
 
 
13.07.1963
Ruch Chorzów
 
3:1
Empor Rostock
 
 

» Grupa C1

 Klub Mecze PKT Zw Rem Por Bramki
1.
Slovnaft Bratysława awans
6 9 4 1 1 12:4
2.
Velež Mostar
6 7 3 1 2 9:12
3.
Zagłębie Sosnowiec
6 6 3 0 3 8:8
4.
Motor Jena
6 2 1 0 5 3:8
 
Zagłębie Sosnowiec vs Motor Jena
 
 
23.06.1963
Motor Jena
 
2:0
Zagłębie Sosnowiec
 
 
28.07.1963
Zagłębie Sosnowiec
 
2:0
Motor Jena
 
 
 
Zagłębie Sosnowiec vs Velež Mostar
 
 
30.06.1963
Zagłębie Sosnowiec
 
4:1
Velež Mostar
 
 
21.07.1963
Velež Mostar
 
4:1
Zagłębie Sosnowiec
 
 
 
Zagłębie Sosnowiec vs Slovnaft Bratysława
 
 
07.07.1963
Slovnaft Bratysława
 
1:0
Zagłębie Sosnowiec
 
 
14.07.1963
Zagłębie Sosnowiec
 
1:0
Slovnaft Bratysława
 
 

» II runda

 
Polonia Bytom vs Sampdoria Genua
 
 
13.10.1963
Sampdoria Genua
 
0:2
Polonia Bytom
 
 
09.11.1963
Polonia Bytom
 
1:1
Sampdoria Genua
 
 
Awans: Polonia Bytom
 
Odra Opole vs IFK Norrköping
 
 
23.10.1963
Odra Opole
 
3:2
IFK Norrköping
 
 
30.11.1963
IFK Norrköping
 
0:2
Odra Opole
 
 
Awans: Odra Opole

» Ćwierćfinał

 
Odra Opole vs Slovan Bratysława
 
 
11.03.1964
Slovan Bratysława
 
0:0
Odra Opole
 
 
25.03.1964
Odra Opole
 
1:1, d. 1:1
Slovan Bratysława
 
 
Awans: Odra Opole
 
Polonia Bytom vs Örgryte Göteborg
 
 
25.03.1964
Örgryte Göteborg
 
1:7
Polonia Bytom
 
 
01.04.1964
Polonia Bytom
 
3:2
Örgryte Göteborg
 
 
Awans: Polonia Bytom

» Półfinał

 
Odra Opole vs Polonia Bytom
 
 
22.04.1964
Polonia Bytom
 
2:1
Odra Opole
 
 
07.05.1964
Odra Opole
 
0:0
Polonia Bytom
 
 
Awans: Polonia Bytom

» Finał

 
Polonia Bytom vs Slovnaft Bratysława
 
 
25.05.1964, Wiedeń
Slovnaft Bratysława
 
1:0
Polonia Bytom
 
 
Zdobywca pucharu: Slovnaft Bratysława
Terminarz sezonu 2016/17
 
Liga Mistrzów
 
  • 28/29.06 i 05/06.07 - I r. elimin.
  • 12/13.07 i 19/20.07 - II r. elimin.
  • 26/27.07 i 02/03.08 - III r. elimin.
  • 16/17.08 i 23/24.08 - IV r. elimin.
  • 13.09 - 07.12 - faza grupowa
  • 14.02-22.02, 07.03-15.03 - 1/8 finału
  • 11/12.04, 18/19.04 - ćwierćfinały
  • 02/03.05 i 09/10.05 - półfinały
  • 03.06.2017 - finał
 
Liga Europy
 
  • 30.06 i 07.07 - I runda elimin.
  • 14.07 i 21.07 - II runda elimin.
  • 28.07 i 04.08 - III runda elimin.
  • 18.08 i 25.08 - IV runda elimin.
  • 15.09 - 08.12 - faza grupowa
  • 16.02 i 23.02 - 1/16 finału
  • 09.03 i 16.03 - 1/8 finału
  • 13.04 i 20.04 - ćwierćfinały
  • 04.05 i 11.05 - półfinały
  • 24.05.2017 - finał
 
 
Ostatnie mecze:
Lech Poznań 1:2 KRC Genk
Liga Europy 2018/19, III runda eliminacyjna
Poznań, 16.08.2018
F91 Dudelange 2:2 Legia Warszawa
Liga Europy 2018/19, III runda eliminacyjna
Dudelange, 16.08.2018
 
 
 
Ta strona używa plików Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji na ich temat z znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wybierz puchar:
Zamknij