» Turnieje
Igrzyska Olimpijskie »
1992 Barcelona: finały
1976 Montreal: finały
1972 Monachium: eliminacje finały
1968 Meksyk: eliminacje
1960 Rzym: eliminacje finały
1952 Helsinki: finały
1936 Berlin: finały
1924 Paryż: finały
Puchar Króla Tajlandii »
Turniej Czterech Narodów w Bangkoku »

El. MŚ 2018 - terminarz i wyniki grupy E

Data Godzina Miejsce Mecz
04.09.2016 18:00 Astana
Kazachstan
2:2
Polska
04.09.2016 18:00 Kopenhaga
Dania
1:0
Armenia
04.09.2016 20:45 Kluż-Napoka
Rumunia
1:1
Czarnogóra
08.10.2016 20:45 Warszawa
Polska
3:2
Dania
08.10.2016 18:00 Erywań
Armenia
0:5
Rumunia
08.10.2016 18:00 Podgorica
Czarnogóra
5:0
Kazachstan
11.10.2016 20:45 Warszawa
Polska
2:1
Armenia
11.10.2016 18:00 Astana
Kazachstan
0:0
Rumunia
11.10.2016 20:45 Kopenhaga
Dania
0:1
Czarnogóra
11.11.2016 20:45 Bukareszt
Rumunia
0:3
Polska
11.11.2016 18:00 Erywań
Armenia
3:2
Czarnogóra
11.11.2016 20:45 Kopenhaga
Dania
4:1
Kazachstan
26.03.2017 20:45 Podgorica
Czarnogóra
1:2
Polska
26.03.2017 18:00 Erywań
Armenia
2:0
Kazachstan
26.03.2017 20:45 Bukareszt
Rumunia
0:0
Dania
10.06.2017 20:45 Warszawa
Polska
3:1
Rumunia
10.06.2017 18:00 Astana
Kazachstan
1:3
Dania
10.06.2017 20:45 Podgorica
Czarnogóra
4:1
Armenia
01.09.2017 20:45 Kopenhaga
Dania
4:0
Polska
01.09.2017 18:00 Astana
Kazachstan
0:3
Czarnogóra
01.09.2017 20:45 Bukareszt
Rumunia
1:0
Armenia
04.09.2017 20:45 Warszawa
Polska
3:0
Kazachstan
04.09.2017 18:00 Erywań
Armenia
1:4
Dania
04.09.2017 20:45 Podgorica
Czarnogóra
1:0
Rumunia
05.10.2017 18:00 Erywań
Armenia
:
Polska
05.10.2017 20:45 Podgorica
Czarnogóra
:
Dania
05.10.2017 20:45 Bukareszt
Rumunia
:
Kazachstan
08.10.2017 18:00 Warszawa
Polska
:
Czarnogóra
08.10.2017 18:00 Kopenhaga
Dania
:
Rumunia
08.10.2017 18:00 Astana
Kazachstan
:
Armenia
04.09.2016, 18:00, Astana
Kazachstan
2:2
Polska
04.09.2016, 18:00, Kopenhaga
Dania
1:0
Armenia
04.09.2016, 20:45, Kluż-Napoka
Rumunia
1:1
Czarnogóra
08.10.2016, 20:45, Warszawa
Polska
3:2
Dania
08.10.2016, 18:00, Erywań
Armenia
0:5
Rumunia
08.10.2016, 18:00, Podgorica
Czarnogóra
5:0
Kazachstan
11.10.2016, 20:45, Warszawa
Polska
2:1
Armenia
11.10.2016, 18:00, Astana
Kazachstan
0:0
Rumunia
11.10.2016, 20:45, Kopenhaga
Dania
0:1
Czarnogóra
11.11.2016, 20:45, Bukareszt
Rumunia
0:3
Polska
11.11.2016, 18:00, Erywań
Armenia
3:2
Czarnogóra
11.11.2016, 20:45, Kopenhaga
Dania
4:1
Kazachstan
26.03.2017, 20:45, Podgorica
Czarnogóra
1:2
Polska
26.03.2017, 18:00, Erywań
Armenia
2:0
Kazachstan
26.03.2017, 20:45, Bukareszt
Rumunia
0:0
Dania
10.06.2017, 20:45, Warszawa
Polska
3:1
Rumunia
10.06.2017, 18:00, Astana
Kazachstan
1:3
Dania
10.06.2017, 20:45, Podgorica
Czarnogóra
4:1
Armenia
01.09.2017, 20:45, Kopenhaga
Dania
4:0
Polska
01.09.2017, 18:00, Astana
Kazachstan
0:3
Czarnogóra
01.09.2017, 20:45, Bukareszt
Rumunia
1:0
Armenia
04.09.2017, 20:45, Warszawa
Polska
3:0
Kazachstan
04.09.2017, 18:00, Erywań
Armenia
1:4
Dania
04.09.2017, 20:45, Podgorica
Czarnogóra
1:0
Rumunia
05.10.2017, 18:00, Erywań
Armenia
:
Polska
05.10.2017, 20:45, Podgorica
Czarnogóra
:
Dania
05.10.2017, 20:45, Bukareszt
Rumunia
:
Kazachstan
08.10.2017, 18:00, Warszawa
Polska
:
Czarnogóra
08.10.2017, 18:00, Kopenhaga
Dania
:
Rumunia
08.10.2017, 18:00, Astana
Kazachstan
:
Armenia
 
Powrót do początku »
Ta strona używa plików Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji na ich temat z znajdziesz w Polityce Prywatności.
OK