sezon 1975/76 » II liga » Rezultaty

» grupa północna

data mecz
kolejka: 1
  Avia Świdnik 0:0 Zagłębie Wałbrzych
  Bałtyk Gdynia 3:0 Zawisza Bydgoszcz
  Dąb Dębno 0:2 Motor Lublin
  Jagiellonia Białystok 1:1 Olimpia Poznań
  Polonia Bydgoszcz 0:0 Arka Gdynia
  RKS Ursus Warszawa 5:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Lechia Gdańsk 2:0 Polonia Warszawa
  Gwardia Koszalin 4:2 Stal Stocznia Szczecin
kolejka: 2
  Arka Gdynia 2:1 RKS Ursus Warszawa
  Motor Lublin 1:0 Avia Świdnik
  Olimpia Poznań 0:1 Lechia Gdańsk
  Polonia Warszawa 0:0 Bałtyk Gdynia
  Stal Stocznia Szczecin 2:2 Jagiellonia Białystok
  Stoczniowiec Gdańsk 3:1 Gwardia Koszalin
  Zagłębie Wałbrzych 3:0 Polonia Bydgoszcz
  Zawisza Bydgoszcz 0:0 Dąb Dębno
kolejka: 3
  Avia Świdnik 0:0 Zawisza Bydgoszcz
  Bałtyk Gdynia 1:0 Olimpia Poznań
  Dąb Dębno 1:2 Polonia Warszawa
  Lechia Gdańsk 1:0 Jagiellonia Białystok
  Polonia Bydgoszcz 1:0 Motor Lublin
  Stal Stocznia Szczecin 1:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Gwardia Koszalin 1:0 Arka Gdynia
  RKS Ursus Warszawa 2:0 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 4
  Arka Gdynia 3:1 Stal Stocznia Szczecin
  Jagiellonia Białystok 1:2 Stoczniowiec Gdańsk
  Lechia Gdańsk 2:1 Bałtyk Gdynia
  Motor Lublin 1:0 RKS Ursus Warszawa
  Olimpia Poznań 2:0 Dąb Dębno
  Polonia Warszawa 1:1 Avia Świdnik
  Zagłębie Wałbrzych 1:1 Gwardia Koszalin
  Zawisza Bydgoszcz 2:1 Polonia Bydgoszcz
kolejka: 5
  Avia Świdnik 1:0 Olimpia Poznań
  Bałtyk Gdynia 1:1 Jagiellonia Białystok
  Dąb Dębno 1:3 Lechia Gdańsk
  Gwardia Koszalin 1:0 Motor Lublin
  Polonia Bydgoszcz 1:0 Polonia Warszawa
  Stal Stocznia Szczecin 1:1 Zagłębie Wałbrzych
  Stoczniowiec Gdańsk 0:3 Arka Gdynia
  RKS Ursus Warszawa 2:0 Zawisza Bydgoszcz
kolejka: 6
  Bałtyk Gdynia 4:0 Dąb Dębno
  Jagiellonia Białystok 1:1 Arka Gdynia
  Lechia Gdańsk 0:0 Avia Świdnik
  Motor Lublin 0:1 Stal Stocznia Szczecin
  Olimpia Poznań 2:0 Polonia Bydgoszcz
  Polonia Warszawa 1:0 RKS Ursus Warszawa
  Zagłębie Wałbrzych 2:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Zawisza Bydgoszcz 3:0 Gwardia Koszalin
kolejka: 7
  Arka Gdynia 2:1 Zagłębie Wałbrzych
  Avia Świdnik 1:2 Bałtyk Gdynia
  Dąb Dębno 0:1 Jagiellonia Białystok
  Gwardia Koszalin 2:1 Polonia Warszawa
  Polonia Bydgoszcz 0:4 Lechia Gdańsk
  Stal Stocznia Szczecin 0:0 Zawisza Bydgoszcz
  Stoczniowiec Gdańsk 1:1 Motor Lublin
  RKS Ursus Warszawa 0:0 Olimpia Poznań
kolejka: 8
  Bałtyk Gdynia 1:1 Polonia Bydgoszcz
  Dąb Dębno 3:1 Avia Świdnik
  Jagiellonia Białystok 3:1 Zagłębie Wałbrzych
  Lechia Gdańsk 4:0 RKS Ursus Warszawa
  Motor Lublin 2:2 Arka Gdynia
  Olimpia Poznań 2:0 Gwardia Koszalin
  Polonia Warszawa 0:0 Stal Stocznia Szczecin
  Zawisza Bydgoszcz 1:2 Stoczniowiec Gdańsk
kolejka: 9
  Arka Gdynia 2:0 Zawisza Bydgoszcz
  Avia Świdnik 3:0 Jagiellonia Białystok
  Gwardia Koszalin 3:1 Lechia Gdańsk
  Polonia Bydgoszcz 1:0 Dąb Dębno
  Stoczniowiec Gdańsk 1:0 Polonia Warszawa
  Stal Stocznia Szczecin 2:1 Olimpia Poznań
  RKS Ursus Warszawa 0:0 Bałtyk Gdynia
  Zagłębie Wałbrzych 0:0 Motor Lublin
kolejka: 10
  Avia Świdnik 1:1 Polonia Bydgoszcz
  Bałtyk Gdynia 1:0 Gwardia Koszalin
  Dąb Dębno 1:2 RKS Ursus Warszawa
  Jagiellonia Białystok 0:3 Motor Lublin
  Lechia Gdańsk 2:1 Stal Stocznia Szczecin
  Olimpia Poznań 1:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Polonia Warszawa 0:1 Arka Gdynia
  Zawisza Bydgoszcz 1:2 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 11
  Arka Gdynia 1:1 Olimpia Poznań
  Gwardia Koszalin 2:1 Dąb Dębno
  Motor Lublin 2:0 Zawisza Bydgoszcz
  Polonia Bydgoszcz 2:0 Jagiellonia Białystok
  Stal Stocznia Szczecin 2:1 Bałtyk Gdynia
  Stoczniowiec Gdańsk 0:1 Lechia Gdańsk
  RKS Ursus Warszawa 3:0 Avia Świdnik
  Zagłębie Wałbrzych 0:0 Polonia Warszawa
kolejka: 12
  Avia Świdnik 2:0 Gwardia Koszalin
  Bałtyk Gdynia 0:2 Stoczniowiec Gdańsk
  Dąb Dębno 1:1 Stal Stocznia Szczecin
  Jagiellonia Białystok 3:0 Zawisza Bydgoszcz
  Lechia Gdańsk 1:1 Arka Gdynia
  Olimpia Poznań 1:1 Zagłębie Wałbrzych
  Polonia Bydgoszcz 2:1 RKS Ursus Warszawa
  Polonia Warszawa 1:0 Motor Lublin
kolejka: 13
  Arka Gdynia 3:0 Bałtyk Gdynia
  Gwardia Koszalin 1:0 Polonia Bydgoszcz
  Motor Lublin 2:0 Olimpia Poznań
  Stal Stocznia Szczecin 2:0 Avia Świdnik
  Stoczniowiec Gdańsk 7:0 Dąb Dębno
  RKS Ursus Warszawa 1:0 Jagiellonia Białystok
  Zagłębie Wałbrzych 0:1 Lechia Gdańsk
  Zawisza Bydgoszcz 2:0 Polonia Warszawa
kolejka: 14
  Avia Świdnik 1:3 Stoczniowiec Gdańsk
  Bałtyk Gdynia 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Dąb Dębno 0:2 Arka Gdynia
  Jagiellonia Białystok 2:0 Polonia Warszawa
  Lechia Gdańsk 0:3 Motor Lublin
  Olimpia Poznań 3:0 Zawisza Bydgoszcz
  Polonia Bydgoszcz 2:1 Stal Stocznia Szczecin
  RKS Ursus Warszawa 3:0 Gwardia Koszalin
kolejka: 15
  Arka Gdynia 6:0 Avia Świdnik
  Gwardia Koszalin 3:2 Jagiellonia Białystok
  Motor Lublin 3:0 Bałtyk Gdynia
  Polonia Warszawa 1:0 Olimpia Poznań
  Stal Stocznia Szczecin 2:2 RKS Ursus Warszawa
  Stoczniowiec Gdańsk 0:0 Polonia Bydgoszcz
  Zagłębie Wałbrzych 6:0 Dąb Dębno
  Zawisza Bydgoszcz 1:1 Lechia Gdańsk
kolejka: 16
  Zagłębie Wałbrzych 1:1 Avia Świdnik
  Zawisza Bydgoszcz 0:0 Bałtyk Gdynia
  Motor Lublin 2:0 Dąb Dębno
  Olimpia Poznań 1:0 Jagiellonia Białystok
  Arka Gdynia 5:0 Polonia Bydgoszcz
  Stoczniowiec Gdańsk 2:0 RKS Ursus Warszawa
  Polonia Warszawa 0:1 Lechia Gdańsk
  Stal Stocznia Szczecin 0:0 Gwardia Koszalin
kolejka: 17
  RKS Ursus Warszawa 1:0 Arka Gdynia
  Avia Świdnik 0:0 Motor Lublin
  Lechia Gdańsk 1:0 Olimpia Poznań
  Bałtyk Gdynia 1:1 Polonia Warszawa
  Jagiellonia Białystok 3:2 Stal Stocznia Szczecin
  Gwardia Koszalin 0:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Polonia Bydgoszcz 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Dąb Dębno 2:1 Zawisza Bydgoszcz
kolejka: 18
  Zawisza Bydgoszcz 2:0 Avia Świdnik
  Olimpia Poznań 1:0 Bałtyk Gdynia
  Polonia Warszawa 0:0 Dąb Dębno
  Jagiellonia Białystok 1:1 Lechia Gdańsk
  Motor Lublin 3:1 Polonia Bydgoszcz
  Stoczniowiec Gdańsk 5:0 Stal Stocznia Szczecin
  Arka Gdynia 1:0 Gwardia Koszalin
  Zagłębie Wałbrzych 3:0 RKS Ursus Warszawa
kolejka: 19
  Stal Stocznia Szczecin 0:0 Arka Gdynia
  Stoczniowiec Gdańsk 2:1 Jagiellonia Białystok
  Bałtyk Gdynia 1:1 Lechia Gdańsk
  RKS Ursus Warszawa 0:0 Motor Lublin
  Dąb Dębno 1:1 Olimpia Poznań
  Avia Świdnik 2:1 Polonia Warszawa
  Gwardia Koszalin 1:2 Zagłębie Wałbrzych
  Polonia Bydgoszcz 1:1 Zawisza Bydgoszcz
kolejka: 20
  Olimpia Poznań 2:1 Avia Świdnik
  Jagiellonia Białystok 2:0 Bałtyk Gdynia
  Lechia Gdańsk 1:1 Dąb Dębno
  Motor Lublin 0:0 Gwardia Koszalin
  Polonia Warszawa 0:1 Polonia Bydgoszcz
  Zagłębie Wałbrzych 0:0 Stal Stocznia Szczecin
  Arka Gdynia 1:2 Stoczniowiec Gdańsk
  Zawisza Bydgoszcz 3:1 RKS Ursus Warszawa
kolejka: 21
  Dąb Dębno 0:1 Bałtyk Gdynia
  Arka Gdynia 2:0 Jagiellonia Białystok
  Avia Świdnik 2:0 Lechia Gdańsk
  Stal Stocznia Szczecin 2:0 Motor Lublin
  Polonia Bydgoszcz 0:0 Olimpia Poznań
  RKS Ursus Warszawa 0:0 Polonia Warszawa
  Stoczniowiec Gdańsk 2:0 Zagłębie Wałbrzych
  Gwardia Koszalin 0:1 Zawisza Bydgoszcz
kolejka: 22
  Zagłębie Wałbrzych 0:1 Arka Gdynia
  Bałtyk Gdynia 2:0 Avia Świdnik
  Jagiellonia Białystok 3:0 Dąb Dębno
  Polonia Warszawa 1:2 Gwardia Koszalin
  Lechia Gdańsk 1:0 Polonia Bydgoszcz
  Zawisza Bydgoszcz 1:0 Stal Stocznia Szczecin
  Motor Lublin 1:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Olimpia Poznań 0:0 RKS Ursus Warszawa
kolejka: 23
  Polonia Bydgoszcz 1:0 Bałtyk Gdynia
  Avia Świdnik 1:0 Dąb Dębno
  Zagłębie Wałbrzych 1:1 Jagiellonia Białystok
  RKS Ursus Warszawa 0:1 Lechia Gdańsk
  Arka Gdynia 1:0 Motor Lublin
  Gwardia Koszalin 3:0 Olimpia Poznań
  Stal Stocznia Szczecin 0:1 Polonia Warszawa
  Stoczniowiec Gdańsk 1:0 Zawisza Bydgoszcz
kolejka: 24
  Zawisza Bydgoszcz 1:3 Arka Gdynia
  Jagiellonia Białystok 2:0 Avia Świdnik
  Lechia Gdańsk 2:0 Gwardia Koszalin
  Dąb Dębno 0:2 Polonia Bydgoszcz
  Polonia Warszawa 2:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Olimpia Poznań 1:0 Stal Stocznia Szczecin
  Bałtyk Gdynia 2:0 RKS Ursus Warszawa
  Motor Lublin 2:1 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 25
  Polonia Bydgoszcz 0:1 Avia Świdnik
  Gwardia Koszalin 0:1 Bałtyk Gdynia
  RKS Ursus Warszawa 3:0 Dąb Dębno
  Motor Lublin 3:0 Jagiellonia Białystok
  Stal Stocznia Szczecin 0:0 Lechia Gdańsk
  Stoczniowiec Gdańsk 1:0 Olimpia Poznań
  Arka Gdynia 1:0 Polonia Warszawa
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 Zawisza Bydgoszcz
kolejka: 26
  Olimpia Poznań 0:1 Arka Gdynia
  Dąb Dębno 3:4 Gwardia Koszalin
  Zawisza Bydgoszcz 2:1 Motor Lublin
  Jagiellonia Białystok 2:1 Polonia Bydgoszcz
  Bałtyk Gdynia 2:0 Stal Stocznia Szczecin
  Lechia Gdańsk 2:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Avia Świdnik 2:1 RKS Ursus Warszawa
  Polonia Warszawa 0:3 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 27
  Gwardia Koszalin 0:0 Avia Świdnik
  Stoczniowiec Gdańsk 2:2 Bałtyk Gdynia
  Stal Stocznia Szczecin 3:0 Dąb Dębno
  Zawisza Bydgoszcz 3:0 Jagiellonia Białystok
  Arka Gdynia 1:0 Lechia Gdańsk
  Zagłębie Wałbrzych 3:0 Olimpia Poznań
  RKS Ursus Warszawa 0:0 Polonia Bydgoszcz
  Motor Lublin 2:0 Polonia Warszawa
kolejka: 28
  Bałtyk Gdynia 0:1 Arka Gdynia
  Polonia Bydgoszcz 3:3 Gwardia Koszalin
  Olimpia Poznań 0:0 Motor Lublin
  Avia Świdnik 1:0 Stal Stocznia Szczecin
  Dąb Dębno 0:4 Stoczniowiec Gdańsk
  Jagiellonia Białystok 0:0 RKS Ursus Warszawa
  Lechia Gdańsk 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Polonia Warszawa 0:2 Zawisza Bydgoszcz
kolejka: 29
  Stoczniowiec Gdańsk 1:2 Avia Świdnik
  Zagłębie Wałbrzych 1:1 Bałtyk Gdynia
  Arka Gdynia 6:1 Dąb Dębno
  Polonia Warszawa 0:2 Jagiellonia Białystok
  Motor Lublin 0:0 Lechia Gdańsk
  Zawisza Bydgoszcz 3:0 Olimpia Poznań
  Stal Stocznia Szczecin 1:0 Polonia Bydgoszcz
  Gwardia Koszalin 3:0 RKS Ursus Warszawa
kolejka: 30
  Avia Świdnik 0:0 Arka Gdynia
  Jagiellonia Białystok 2:0 Gwardia Koszalin
  Bałtyk Gdynia 1:1 Motor Lublin
  Olimpia Poznań 4:1 Polonia Warszawa
  RKS Ursus Warszawa 3:2 Stal Stocznia Szczecin
  Polonia Bydgoszcz 1:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Dąb Dębno 0:3 Zagłębie Wałbrzych
  Lechia Gdańsk 2:0 Zawisza Bydgoszcz
Ekstraklasa - 9. kolejka:
 
Ekstraklasa - 10. kolejka:
 
 
I Liga - 2. kolejka:
 
I Liga - 3. kolejka:
 
 
Ta strona używa plików Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji na ich temat z znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wybierz sezon:
Zamknij