sezon 1977/78 » II liga » Rezultaty

» grupa północna

data mecz
kolejka: 1
  Arkonia Szczecin 1:2 Avia Świdnik
  BKS Bydgoszcz 0:0 Olimpia Poznań
  Lechia Gdańsk 0:0 Zagłębie Wałbrzych
  Motor Lublin 1:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Polonia Warszawa 2:0 Jagiellonia Białystok
  Radomiak Radom 0:1 Gwardia Warszawa
  Start Łódź 2:1 Bałtyk Gdynia
  Warta Poznań 2:0 Gwardia Koszalin
kolejka: 2
  Avia Świdnik 2:0 Warta Poznań
  Bałtyk Gdynia 0:0 BKS Bydgoszcz
  Gwardia Koszalin 2:2 Lechia Gdańsk
  Gwardia Warszawa 3:1 Polonia Warszawa
  Jagiellonia Białystok 3:0 Arkonia Szczecin
  Olimpia Poznań 1:0 Motor Lublin
  Stoczniowiec Gdańsk 3:0 Radomiak Radom
  Zagłębie Wałbrzych 5:0 Start Łódź
kolejka: 3
  Arkonia Szczecin 1:3 Gwardia Warszawa
  BKS Bydgoszcz 4:1 Start Łódź
  Lechia Gdańsk 1:0 Avia Świdnik
  Motor Lublin 1:0 Bałtyk Gdynia
  Polonia Warszawa 0:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Radomiak Radom 0:0 Olimpia Poznań
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 Gwardia Koszalin
  Warta Poznań 2:0 Jagiellonia Białystok
kolejka: 4
  Avia Świdnik 0:0 Gwardia Koszalin
  Bałtyk Gdynia 3:1 Radomiak Radom
  BKS Bydgoszcz 0:0 Zagłębie Wałbrzych
  Gwardia Warszawa 2:0 Warta Poznań
  Jagiellonia Białystok 0:2 Lechia Gdańsk
  Olimpia Poznań 3:3 Polonia Warszawa
  Start Łódź 2:1 Motor Lublin
  Stoczniowiec Gdańsk 2:1 Arkonia Szczecin
kolejka: 5
  Arkonia Szczecin 5:1 Olimpia Poznań
  Gwardia Koszalin 1:0 Jagiellonia Białystok
  Lechia Gdańsk 1:2 Gwardia Warszawa
  Motor Lublin 2:2 BKS Bydgoszcz
  Polonia Warszawa 1:0 Bałtyk Gdynia
  Radomiak Radom 4:0 Start Łódź
  Warta Poznań 0:0 Stoczniowiec Gdańsk
  Zagłębie Wałbrzych 0:0 Avia Świdnik
kolejka: 6
  Bałtyk Gdynia 1:0 Arkonia Szczecin
  BKS Bydgoszcz 0:2 Radomiak Radom
  Gwardia Warszawa 1:0 Gwardia Koszalin
  Jagiellonia Białystok 2:3 Avia Świdnik
  Motor Lublin 1:1 Zagłębie Wałbrzych
  Olimpia Poznań 1:1 Warta Poznań
  Start Łódź 2:2 Polonia Warszawa
  Stoczniowiec Gdańsk 1:2 Lechia Gdańsk
kolejka: 7
  Arkonia Szczecin 3:0 Start Łódź
  Avia Świdnik 1:0 Gwardia Warszawa
  Gwardia Koszalin 1:1 Stoczniowiec Gdańsk
  Lechia Gdańsk 0:0 Olimpia Poznań
  Polonia Warszawa 1:1 BKS Bydgoszcz
  Radomiak Radom 1:0 Motor Lublin
  Warta Poznań 1:2 Bałtyk Gdynia
  Zagłębie Wałbrzych 3:0 Jagiellonia Białystok
kolejka: 8
  Bałtyk Gdynia 1:1 Lechia Gdańsk
  BKS Bydgoszcz 3:1 Arkonia Szczecin
  Gwardia Warszawa 2:0 Jagiellonia Białystok
  Motor Lublin 0:0 Polonia Warszawa
  Olimpia Poznań 1:0 Gwardia Koszalin
  Radomiak Radom 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Start Łódź 1:1 Warta Poznań
  Stoczniowiec Gdańsk 1:1 Avia Świdnik
kolejka: 9
  Arkonia Szczecin 0:1 Motor Lublin
  Avia Świdnik 2:0 Olimpia Poznań
  Gwardia Koszalin 1:0 Bałtyk Gdynia
  Jagiellonia Białystok 1:1 Stoczniowiec Gdańsk
  Lechia Gdańsk 1:0 Start Łódź
  Polonia Warszawa 0:1 Radomiak Radom
  Warta Poznań 2:0 BKS Bydgoszcz
  Zagłębie Wałbrzych 1:1 Gwardia Warszawa
kolejka: 10
  Bałtyk Gdynia 0:0 Avia Świdnik
  BKS Bydgoszcz 1:2 Lechia Gdańsk
  Motor Lublin 4:1 Warta Poznań
  Olimpia Poznań 2:1 Jagiellonia Białystok
  Polonia Warszawa 2:2 Zagłębie Wałbrzych
  Radomiak Radom 3:0 Arkonia Szczecin
  Start Łódź 0:0 Gwardia Koszalin
  Stoczniowiec Gdańsk 0:2 Gwardia Warszawa
kolejka: 11
  Arkonia Szczecin 2:1 Polonia Warszawa
  Avia Świdnik 1:1 Start Łódź
  Gwardia Koszalin 4:1 BKS Bydgoszcz
  Gwardia Warszawa 2:0 Olimpia Poznań
  Jagiellonia Białystok 0:1 Bałtyk Gdynia
  Lechia Gdańsk 1:0 Motor Lublin
  Warta Poznań 1:0 Radomiak Radom
  Zagłębie Wałbrzych 1:0 Stoczniowiec Gdańsk
kolejka: 12
  Arkonia Szczecin 1:0 Zagłębie Wałbrzych
  Bałtyk Gdynia 0:1 Gwardia Warszawa
  BKS Bydgoszcz 0:1 Avia Świdnik
  Motor Lublin 4:1 Gwardia Koszalin
  Olimpia Poznań 1:1 Stoczniowiec Gdańsk
  Polonia Warszawa 1:2 Warta Poznań
  Radomiak Radom 1:0 Lechia Gdańsk
  Start Łódź 3:3 Jagiellonia Białystok
kolejka: 13
  Avia Świdnik 1:1 Motor Lublin
  Gwardia Koszalin 3:1 Radomiak Radom
  Gwardia Warszawa 2:1 Start Łódź
  Jagiellonia Białystok 4:0 BKS Bydgoszcz
  Lechia Gdańsk 3:0 Polonia Warszawa
  Stoczniowiec Gdańsk 2:1 Bałtyk Gdynia
  Warta Poznań 1:0 Arkonia Szczecin
  Zagłębie Wałbrzych 2:0 Olimpia Poznań
kolejka: 14
  Arkonia Szczecin 0:1 Lechia Gdańsk
  Bałtyk Gdynia 3:1 Olimpia Poznań
  BKS Bydgoszcz 1:2 Gwardia Warszawa
  Motor Lublin 2:0 Jagiellonia Białystok
  Polonia Warszawa 2:1 Gwardia Koszalin
  Radomiak Radom 1:0 Avia Świdnik
  Start Łódź 0:1 Stoczniowiec Gdańsk
  Warta Poznań 0:0 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 15
  Avia Świdnik 1:1 Polonia Warszawa
  Gwardia Koszalin 2:2 Arkonia Szczecin
  Gwardia Warszawa 3:0 Motor Lublin
  Jagiellonia Białystok 1:1 Radomiak Radom
  Lechia Gdańsk 1:0 Warta Poznań
  Olimpia Poznań 2:1 Start Łódź
  Stoczniowiec Gdańsk 0:0 BKS Bydgoszcz
  Zagłębie Wałbrzych 0:2 Bałtyk Gdynia
kolejka: 16
  Avia Świdnik 0:2 Arkonia Szczecin
  Olimpia Poznań 0:0 BKS Bydgoszcz
  Zagłębie Wałbrzych 0:1 Lechia Gdańsk
  Stoczniowiec Gdańsk 0:1 Motor Lublin
  Jagiellonia Białystok 2:0 Polonia Warszawa
  Gwardia Warszawa 4:2 Radomiak Radom
  Bałtyk Gdynia 4:0 Start Łódź
  Gwardia Koszalin 0:0 Warta Poznań
kolejka: 17
  Warta Poznań 2:1 Avia Świdnik
  BKS Bydgoszcz 1:1 Bałtyk Gdynia
  Lechia Gdańsk 1:0 Gwardia Koszalin
  Polonia Warszawa 1:1 Gwardia Warszawa
  Arkonia Szczecin 6:0 Jagiellonia Białystok
  Motor Lublin 0:2 Olimpia Poznań
  Radomiak Radom 1:1 Stoczniowiec Gdańsk
  Start Łódź 1:0 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 18
  Gwardia Warszawa 4:0 Arkonia Szczecin
  Start Łódź 0:1 BKS Bydgoszcz
  Avia Świdnik 1:2 Lechia Gdańsk
  Bałtyk Gdynia 3:1 Motor Lublin
  Stoczniowiec Gdańsk 4:0 Polonia Warszawa
  Olimpia Poznań 0:1 Radomiak Radom
  Gwardia Koszalin 2:1 Zagłębie Wałbrzych
  Jagiellonia Białystok 1:0 Warta Poznań
kolejka: 19
  Gwardia Koszalin 1:1 Avia Świdnik
  Radomiak Radom 2:1 Bałtyk Gdynia
  Zagłębie Wałbrzych 5:0 BKS Bydgoszcz
  Warta Poznań 0:0 Gwardia Warszawa
  Lechia Gdańsk 1:0 Jagiellonia Białystok
  Polonia Warszawa 2:1 Olimpia Poznań
  Motor Lublin 1:0 Start Łódź
  Arkonia Szczecin 0:0 Stoczniowiec Gdańsk
kolejka: 20
  Olimpia Poznań 2:0 Arkonia Szczecin
  Jagiellonia Białystok 1:0 Gwardia Koszalin
  Gwardia Warszawa 0:0 Lechia Gdańsk
  BKS Bydgoszcz 2:3 Motor Lublin
  Bałtyk Gdynia 1:1 Polonia Warszawa
  Start Łódź 1:0 Radomiak Radom
  Stoczniowiec Gdańsk 0:2 Warta Poznań
  Avia Świdnik 0:1 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 21
  Arkonia Szczecin 0:0 Bałtyk Gdynia
  Radomiak Radom 3:2 BKS Bydgoszcz
  Gwardia Koszalin 0:1 Gwardia Warszawa
  Avia Świdnik 2:0 Jagiellonia Białystok
  Zagłębie Wałbrzych 1:1 Motor Lublin
  Warta Poznań 0:0 Olimpia Poznań
  Polonia Warszawa 0:1 Start Łódź
  Lechia Gdańsk 2:0 Stoczniowiec Gdańsk
kolejka: 22
  Start Łódź 0:0 Arkonia Szczecin
  Gwardia Warszawa 3:0 Avia Świdnik
  Stoczniowiec Gdańsk 0:0 Gwardia Koszalin
  Olimpia Poznań 1:2 Lechia Gdańsk
  BKS Bydgoszcz 0:2 Polonia Warszawa
  Motor Lublin 2:0 Radomiak Radom
  Bałtyk Gdynia 5:0 Warta Poznań
  Jagiellonia Białystok 0:1 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 23
  Lechia Gdańsk 1:0 Bałtyk Gdynia
  Arkonia Szczecin 3:1 BKS Bydgoszcz
  Jagiellonia Białystok 2:1 Gwardia Warszawa
  Polonia Warszawa 0:0 Motor Lublin
  Gwardia Koszalin 1:0 Olimpia Poznań
  Zagłębie Wałbrzych 4:0 Radomiak Radom
  Warta Poznań 0:0 Start Łódź
  Avia Świdnik 2:1 Stoczniowiec Gdańsk
kolejka: 24
  Motor Lublin 2:0 Arkonia Szczecin
  Olimpia Poznań 0:1 Avia Świdnik
  Bałtyk Gdynia 4:0 Gwardia Koszalin
  Stoczniowiec Gdańsk 1:1 Jagiellonia Białystok
  Start Łódź 0:1 Lechia Gdańsk
  Radomiak Radom 1:0 Polonia Warszawa
  BKS Bydgoszcz 2:2 Warta Poznań
  Gwardia Warszawa 1:0 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 25
  Avia Świdnik 0:1 Bałtyk Gdynia
  Lechia Gdańsk 3:0 BKS Bydgoszcz
  Warta Poznań 3:0 Motor Lublin
  Jagiellonia Białystok 0:0 Olimpia Poznań
  Zagłębie Wałbrzych 0:0 Polonia Warszawa
  Arkonia Szczecin 1:1 Radomiak Radom
  Gwardia Koszalin 1:2 Start Łódź
  Gwardia Warszawa 4:0 Stoczniowiec Gdańsk
kolejka: 26
  Polonia Warszawa 1:0 Arkonia Szczecin
  Start Łódź 3:1 Avia Świdnik
  BKS Bydgoszcz 0:1 Gwardia Koszalin
  Olimpia Poznań 0:1 Gwardia Warszawa
  Bałtyk Gdynia 4:1 Jagiellonia Białystok
  Motor Lublin 0:2 Lechia Gdańsk
  Radomiak Radom 4:0 Warta Poznań
  Stoczniowiec Gdańsk 0:0 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 27
  Zagłębie Wałbrzych 3:1 Arkonia Szczecin
  Gwardia Warszawa 4:0 Bałtyk Gdynia
  Avia Świdnik 1:0 BKS Bydgoszcz
  Gwardia Koszalin 2:1 Motor Lublin
  Stoczniowiec Gdańsk 3:1 Olimpia Poznań
  Warta Poznań 4:0 Polonia Warszawa
  Lechia Gdańsk 2:0 Radomiak Radom
  Jagiellonia Białystok 1:2 Start Łódź
kolejka: 28
  Motor Lublin 1:0 Avia Świdnik
  Radomiak Radom 0:0 Gwardia Koszalin
  Start Łódź 1:4 Gwardia Warszawa
  BKS Bydgoszcz 5:1 Jagiellonia Białystok
  Polonia Warszawa 0:0 Lechia Gdańsk
  Bałtyk Gdynia 4:5 Stoczniowiec Gdańsk
  Arkonia Szczecin 5:1 Warta Poznań
  Olimpia Poznań 2:0 Zagłębie Wałbrzych
kolejka: 29
  Lechia Gdańsk 4:1 Arkonia Szczecin
  Olimpia Poznań 1:0 Bałtyk Gdynia
  Gwardia Warszawa 5:2 BKS Bydgoszcz
  Jagiellonia Białystok 4:3 Motor Lublin
  Gwardia Koszalin 3:0 Polonia Warszawa
  Avia Świdnik 2:0 Radomiak Radom
  Stoczniowiec Gdańsk 1:2 Start Łódź
  Zagłębie Wałbrzych 2:1 Warta Poznań
kolejka: 30
  Polonia Warszawa 4:1 Avia Świdnik
  Arkonia Szczecin 1:1 Gwardia Koszalin
  Motor Lublin 0:0 Gwardia Warszawa
  Radomiak Radom 0:0 Jagiellonia Białystok
  Warta Poznań 2:3 Lechia Gdańsk
  Start Łódź 0:1 Olimpia Poznań
  BKS Bydgoszcz 0:2 Stoczniowiec Gdańsk
  Bałtyk Gdynia 2:1 Zagłębie Wałbrzych
Ekstraklasa - 9. kolejka:
 
Ekstraklasa - 10. kolejka:
 
 
I Liga - 2. kolejka:
 
I Liga - 3. kolejka:
 
 
Ta strona używa plików Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji na ich temat z znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wybierz sezon:
Zamknij