sezon 1995/96 » II liga » Rezultaty

» grupa wschodnia

data mecz
kolejka: 1
  Wisła Kraków 2:1 Unia Tarnów
  Petrochemia Płock 3:2 Jeziorak Iława
  RKS Radomsko 3:0 Lublinianka Lublin
  Pomezania Malbork 4:3 Hutnik Warszawa
  KSZO Ostrowiec Św. 1:1 Stal Stalowa Wola
  Polonia Warszawa 4:2 Hetman Zamość
  Motor Lublin 2:0 Avia Świdnik
  Okocimski Brzesko 1:0 Świt Nowy Dwór Maz.
  Jagiellonia Białystok 1:3 Cracovia
kolejka: 2
  Unia Tarnów 0:0 Cracovia
  Świt Nowy Dwór Maz. 3:0 Jagiellonia Białystok
  Avia Świdnik 1:0 Okocimski Brzesko
  Stal Stalowa Wola 1:3 Polonia Warszawa
  Hetman Zamość 3:0 Motor Lublin
  Hutnik Warszawa 1:0 KSZO Ostrowiec Św.
  Jeziorak Iława 1:0 RKS Radomsko
  Lublinianka Lublin 2:0 Pomezania Malbork
  Wisła Kraków 0:0 Petrochemia Płock
kolejka: 3
  Petrochemia Płock 2:0 Unia Tarnów
  RKS Radomsko 2:0 Wisła Kraków
  Pomezania Malbork 3:1 Jeziorak Iława
  KSZO Ostrowiec Św. 3:1 Lublinianka Lublin
  Polonia Warszawa 3:1 Hutnik Warszawa
  Motor Lublin 2:2 Stal Stalowa Wola
  Okocimski Brzesko 0:0 Hetman Zamość
  Jagiellonia Białystok 0:1 Avia Świdnik
  Cracovia 0:0 Świt Nowy Dwór Maz.
kolejka: 4
  Unia Tarnów 3:1 Świt Nowy Dwór Maz.
  Avia Świdnik 2:1 Cracovia
  Hetman Zamość 1:0 Jagiellonia Białystok
  Stal Stalowa Wola 1:1 Okocimski Brzesko
  Hutnik Warszawa 0:0 Motor Lublin
  Lublinianka Lublin 1:3 Polonia Warszawa
  Jeziorak Iława 2:0 KSZO Ostrowiec Św.
  Wisła Kraków 5:0 Pomezania Malbork
  Petrochemia Płock 0:0 RKS Radomsko
kolejka: 5
  RKS Radomsko 1:0 Unia Tarnów
  Pomezania Malbork 2:1 Petrochemia Płock
  KSZO Ostrowiec Św. 2:2 Wisła Kraków
  Polonia Warszawa 1:1 Jeziorak Iława
  Motor Lublin 1:1 Lublinianka Lublin
  Okocimski Brzesko 0:0 Hutnik Warszawa
  Jagiellonia Białystok 2:0 Stal Stalowa Wola
  Cracovia 3:0 Hetman Zamość
  Świt Nowy Dwór Maz. 0:0 Avia Świdnik
kolejka: 6
  Unia Tarnów 1:0 Avia Świdnik
  Hetman Zamość 1:0 Świt Nowy Dwór Maz.
  Stal Stalowa Wola 1:1 Cracovia
  Hutnik Warszawa 0:0 Jagiellonia Białystok
  Lublinianka Lublin 0:0 Okocimski Brzesko
  Jeziorak Iława 3:0 Motor Lublin
  Wisła Kraków 1:1 Polonia Warszawa
  Petrochemia Płock 3:0 KSZO Ostrowiec Św.
  RKS Radomsko 3:0 Pomezania Malbork
kolejka: 7
  Pomezania Malbork 2:0 Unia Tarnów
  Polonia Warszawa 0:0 Petrochemia Płock
  KSZO Ostrowiec Św. 2:2 RKS Radomsko
  Motor Lublin 1:4 Wisła Kraków
  Jagiellonia Białystok 0:0 Lublinianka Lublin
  Okocimski Brzesko 0:2 Jeziorak Iława
  Cracovia 2:1 Hutnik Warszawa
  Świt Nowy Dwór Maz. 2:2 Stal Stalowa Wola
  Avia Świdnik 0:0 Hetman Zamość
kolejka: 8
  Unia Tarnów 4:0 Hetman Zamość
  Stal Stalowa Wola 0:1 Avia Świdnik
  Hutnik Warszawa 1:0 Świt Nowy Dwór Maz.
  Lublinianka Lublin 0:4 Cracovia
  Jeziorak Iława 1:0 Jagiellonia Białystok
  Wisła Kraków 1:0 Okocimski Brzesko
  Petrochemia Płock 3:0 Motor Lublin
  RKS Radomsko 1:1 Polonia Warszawa
  Pomezania Malbork 3:2 KSZO Ostrowiec Św.
kolejka: 9
  KSZO Ostrowiec Św. 0:0 Unia Tarnów
  Polonia Warszawa 1:1 Pomezania Malbork
  Motor Lublin 0:3 RKS Radomsko
  Okocimski Brzesko 0:1 Petrochemia Płock
  Jagiellonia Białystok 1:4 Wisła Kraków
  Cracovia 1:1 Jeziorak Iława
  Świt Nowy Dwór Maz. 1:1 Lublinianka Lublin
  Avia Świdnik 2:0 Hutnik Warszawa
  Hetman Zamość 1:2 Stal Stalowa Wola
kolejka: 10
  Unia Tarnów 3:0 Stal Stalowa Wola
  Hutnik Warszawa 1:2 Hetman Zamość
  Lublinianka Lublin 4:1 Avia Świdnik
  Jeziorak Iława 1:0 Świt Nowy Dwór Maz.
  Wisła Kraków 0:1 Cracovia
  Petrochemia Płock 5:0 Jagiellonia Białystok
  RKS Radomsko 0:0 Okocimski Brzesko
  KSZO Ostrowiec Św. 1:3 Polonia Warszawa
  Pomezania Malbork 1:1 Motor Lublin
kolejka: 11
  Polonia Warszawa 2:2 Unia Tarnów
  Motor Lublin 0:1 KSZO Ostrowiec Św.
  Okocimski Brzesko 2:0 Pomezania Malbork
  Jagiellonia Białystok 3:1 RKS Radomsko
  Cracovia 2:2 Petrochemia Płock
  Świt Nowy Dwór Maz. 3:2 Wisła Kraków
  Avia Świdnik 1:1 Jeziorak Iława
  Hetman Zamość 1:1 Lublinianka Lublin
  Stal Stalowa Wola 5:0 Hutnik Warszawa
kolejka: 12
  Unia Tarnów 0:2 Hutnik Warszawa
  Lublinianka Lublin 1:1 Stal Stalowa Wola
  Jeziorak Iława 3:0 Hetman Zamość
  Wisła Kraków 3:2 Avia Świdnik
  Petrochemia Płock 1:0 Świt Nowy Dwór Maz.
  RKS Radomsko 4:2 Cracovia
  Pomezania Malbork 3:1 Jagiellonia Białystok
  KSZO Ostrowiec Św. 2:0 Okocimski Brzesko
  Polonia Warszawa 3:2 Motor Lublin
kolejka: 13
  Motor Lublin 2:2 Unia Tarnów
  Okocimski Brzesko 2:2 Polonia Warszawa
  Jagiellonia Białystok 1:0 KSZO Ostrowiec Św.
  Cracovia 1:0 Pomezania Malbork
  Świt Nowy Dwór Maz. 1:0 RKS Radomsko
  Avia Świdnik 2:0 Petrochemia Płock
  Hetman Zamość 2:2 Wisła Kraków
  Stal Stalowa Wola 1:0 Jeziorak Iława
  Hutnik Warszawa 1:0 Lublinianka Lublin
kolejka: 14
  Unia Tarnów 1:0 Lublinianka Lublin
  Jeziorak Iława 1:0 Hutnik Warszawa
  Wisła Kraków 2:0 Stal Stalowa Wola
  Petrochemia Płock 1:0 Hetman Zamość
  RKS Radomsko 1:0 Avia Świdnik
  Pomezania Malbork 1:2 Świt Nowy Dwór Maz.
  KSZO Ostrowiec Św. 1:0 Cracovia
  Polonia Warszawa 2:1 Jagiellonia Białystok
  Motor Lublin 0:2 Okocimski Brzesko
kolejka: 15
  Okocimski Brzesko 2:1 Unia Tarnów
  Jagiellonia Białystok 2:3 Motor Lublin
  Cracovia 3:0 Polonia Warszawa
  Świt Nowy Dwór Maz. 1:0 KSZO Ostrowiec Św.
  Avia Świdnik 1:0 Pomezania Malbork
  Hetman Zamość 2:1 RKS Radomsko
  Stal Stalowa Wola 3:1 Petrochemia Płock
  Hutnik Warszawa 1:3 Wisła Kraków
  Lublinianka Lublin 1:2 Jeziorak Iława
kolejka: 16
  Unia Tarnów 2:4 Jeziorak Iława
  Wisła Kraków 4:0 Lublinianka Lublin
  Petrochemia Płock 3:1 Hutnik Warszawa
  RKS Radomsko 2:2 Stal Stalowa Wola
  Pomezania Malbork 3:0 Hetman Zamość
  KSZO Ostrowiec Św. 3:0 Avia Świdnik
  Polonia Warszawa 5:0 Świt Nowy Dwór Maz.
  Motor Lublin 1:3 Cracovia
  Okocimski Brzesko 3:1 Jagiellonia Białystok
kolejka: 17
  Jagiellonia Białystok 3:1 Unia Tarnów
  Cracovia 0:0 Okocimski Brzesko
  Avia Świdnik 1:2 Polonia Warszawa
  Świt Nowy Dwór Maz. 2:1 Motor Lublin
  Hetman Zamość 2:0 KSZO Ostrowiec Św.
  Stal Stalowa Wola 6:0 Pomezania Malbork
  Hutnik Warszawa 5:0 RKS Radomsko
  Lublinianka Lublin 0:0 Petrochemia Płock
  Jeziorak Iława 2:0 Wisła Kraków
kolejka: 18
  Unia Tarnów 1:0 Wisła Kraków
  Jeziorak Iława 1:1 Petrochemia Płock
  Lublinianka Lublin 1:3 RKS Radomsko
  Hutnik Warszawa 0:0 Pomezania Malbork
  Stal Stalowa Wola 2:0 KSZO Ostrowiec Św.
  Hetman Zamość 0:2 Polonia Warszawa
  Avia Świdnik 3:0 Motor Lublin
  Świt Nowy Dwór Maz. 1:2 Okocimski Brzesko
  Cracovia 2:0 Jagiellonia Białystok
kolejka: 19
  Cracovia 2:1 Unia Tarnów
  Jagiellonia Białystok 0:1 Świt Nowy Dwór Maz.
  Okocimski Brzesko 3:0 Avia Świdnik
  Polonia Warszawa 1:1 Stal Stalowa Wola
  Motor Lublin 1:5 Hetman Zamość
  KSZO Ostrowiec Św. 2:0 Hutnik Warszawa
  RKS Radomsko 2:2 Jeziorak Iława
  Pomezania Malbork 1:0 Lublinianka Lublin
  Petrochemia Płock 0:0 Wisła Kraków
kolejka: 20
  Unia Tarnów 3:0 Petrochemia Płock
  Wisła Kraków 2:1 RKS Radomsko
  Jeziorak Iława 2:0 Pomezania Malbork
  Lublinianka Lublin 1:1 KSZO Ostrowiec Św.
  Hutnik Warszawa 5:2 Polonia Warszawa
  Stal Stalowa Wola 4:2 Motor Lublin
  Hetman Zamość 0:1 Okocimski Brzesko
  Avia Świdnik 0:1 Jagiellonia Białystok
  Świt Nowy Dwór Maz. 2:0 Cracovia
kolejka: 21
  Świt Nowy Dwór Maz. 0:0 Unia Tarnów
  Cracovia 0:0 Avia Świdnik
  Jagiellonia Białystok 2:0 Hetman Zamość
  Okocimski Brzesko 2:1 Stal Stalowa Wola
  Motor Lublin 0:2 Hutnik Warszawa
  Polonia Warszawa 2:0 Lublinianka Lublin
  KSZO Ostrowiec Św. 0:3 Jeziorak Iława
  Pomezania Malbork 1:2 Wisła Kraków
  RKS Radomsko 0:1 Petrochemia Płock
kolejka: 22
  Unia Tarnów 2:0 RKS Radomsko
  Petrochemia Płock 2:0 Pomezania Malbork
  Wisła Kraków 2:1 KSZO Ostrowiec Św.
  Jeziorak Iława 2:2 Polonia Warszawa
  Lublinianka Lublin 0:0 Motor Lublin
  Hutnik Warszawa 2:0 Okocimski Brzesko
  Stal Stalowa Wola 2:0 Jagiellonia Białystok
  Hetman Zamość 0:1 Cracovia
  Avia Świdnik 1:1 Świt Nowy Dwór Maz.
kolejka: 23
  Avia Świdnik 1:1 Unia Tarnów
  Świt Nowy Dwór Maz. 3:0 Hetman Zamość
  Cracovia 0:0 Stal Stalowa Wola
  Jagiellonia Białystok 2:0 Hutnik Warszawa
  Okocimski Brzesko 3:1 Lublinianka Lublin
  Motor Lublin 1:2 Jeziorak Iława
  Polonia Warszawa 3:0 Wisła Kraków
  KSZO Ostrowiec Św. 2:2 Petrochemia Płock
  Pomezania Malbork 2:1 RKS Radomsko
kolejka: 24
  Unia Tarnów 2:0 Pomezania Malbork
  Petrochemia Płock 2:1 Polonia Warszawa
  RKS Radomsko 2:1 KSZO Ostrowiec Św.
  Wisła Kraków 1:0 Motor Lublin
  Lublinianka Lublin 0:0 Jagiellonia Białystok
  Jeziorak Iława 1:1 Okocimski Brzesko
  Hutnik Warszawa 1:1 Cracovia
  Stal Stalowa Wola 0:1 Świt Nowy Dwór Maz.
  Hetman Zamość 0:0 Avia Świdnik
kolejka: 25
  Hetman Zamość 0:0 Unia Tarnów
  Avia Świdnik 1:1 Stal Stalowa Wola
  Świt Nowy Dwór Maz. 1:0 Hutnik Warszawa
  Cracovia 0:1 Lublinianka Lublin
  Jagiellonia Białystok 1:0 Jeziorak Iława
  Okocimski Brzesko 0:3 Wisła Kraków
  Motor Lublin 0:2 Petrochemia Płock
  Polonia Warszawa 1:0 RKS Radomsko
  KSZO Ostrowiec Św. 1:0 Pomezania Malbork
kolejka: 26
  Unia Tarnów 5:0 KSZO Ostrowiec Św.
  Pomezania Malbork 1:2 Polonia Warszawa
  RKS Radomsko 4:0 Motor Lublin
  Petrochemia Płock 3:0 Okocimski Brzesko
  Wisła Kraków 4:0 Jagiellonia Białystok
  Jeziorak Iława 1:1 Cracovia
  Lublinianka Lublin 0:1 Świt Nowy Dwór Maz.
  Hutnik Warszawa 0:2 Avia Świdnik
  Stal Stalowa Wola 1:1 Hetman Zamość
kolejka: 27
  Stal Stalowa Wola 1:1 Unia Tarnów
  Hetman Zamość 3:1 Hutnik Warszawa
  Avia Świdnik 4:0 Lublinianka Lublin
  Świt Nowy Dwór Maz. 0:1 Jeziorak Iława
  Cracovia 0:2 Wisła Kraków
  Jagiellonia Białystok 1:4 Petrochemia Płock
  Okocimski Brzesko 0:1 RKS Radomsko
  Polonia Warszawa 7:0 KSZO Ostrowiec Św.
  Motor Lublin 1:2 Pomezania Malbork
kolejka: 28
  Unia Tarnów 0:3 Polonia Warszawa
  KSZO Ostrowiec Św. 2:1 Motor Lublin
  Pomezania Malbork 1:0 Okocimski Brzesko
  RKS Radomsko 3:4 Jagiellonia Białystok
  Petrochemia Płock 3:0 Cracovia
  Wisła Kraków 5:1 Świt Nowy Dwór Maz.
  Jeziorak Iława 2:0 Avia Świdnik
  Lublinianka Lublin 1:2 Hetman Zamość
  Hutnik Warszawa 2:1 Stal Stalowa Wola
kolejka: 29
  Hutnik Warszawa 3:3 Unia Tarnów
  Stal Stalowa Wola 4:0 Lublinianka Lublin
  Hetman Zamość 2:1 Jeziorak Iława
  Avia Świdnik 0:3 Wisła Kraków
  Świt Nowy Dwór Maz. 2:0 Petrochemia Płock
  Cracovia 4:0 RKS Radomsko
  Jagiellonia Białystok 1:0 Pomezania Malbork
  Okocimski Brzesko 1:1 KSZO Ostrowiec Św.
  Motor Lublin 1:3 Polonia Warszawa
kolejka: 30
  Unia Tarnów 1:1 Motor Lublin
  Polonia Warszawa 4:0 Okocimski Brzesko
  KSZO Ostrowiec Św. 4:1 Jagiellonia Białystok
  Pomezania Malbork 4:0 Cracovia
  RKS Radomsko 2:1 Świt Nowy Dwór Maz.
  Petrochemia Płock 0:0 Avia Świdnik
  Wisła Kraków 2:0 Hetman Zamość
  Jeziorak Iława 1:1 Stal Stalowa Wola
  Lublinianka Lublin 0:1 Hutnik Warszawa
kolejka: 31
  Lublinianka Lublin 2:4 Unia Tarnów
  Hutnik Warszawa 2:0 Jeziorak Iława
  Stal Stalowa Wola 0:1 Wisła Kraków
  Hetman Zamość 1:2 Petrochemia Płock
  Avia Świdnik 2:0 RKS Radomsko
  Świt Nowy Dwór Maz. 1:1 Pomezania Malbork
  Cracovia 1:2 KSZO Ostrowiec Św.
  Jagiellonia Białystok 2:0 Polonia Warszawa
  Okocimski Brzesko 3:0 Motor Lublin
kolejka: 32
  Unia Tarnów 1:1 Okocimski Brzesko
  Motor Lublin 0:0 Jagiellonia Białystok
  Polonia Warszawa 2:0 Cracovia
  KSZO Ostrowiec Św. 1:0 Świt Nowy Dwór Maz.
  Pomezania Malbork 2:0 Avia Świdnik
  RKS Radomsko 1:1 Hetman Zamość
  Petrochemia Płock 1:1 Stal Stalowa Wola
  Wisła Kraków 3:0 Hutnik Warszawa
  Jeziorak Iława 1:0 Lublinianka Lublin
kolejka: 33
  Jeziorak Iława 0:1 Unia Tarnów
  Lublinianka Lublin 0:0 Wisła Kraków
  Hutnik Warszawa 0:3 Petrochemia Płock
  Stal Stalowa Wola 7:0 RKS Radomsko
  Hetman Zamość 3:0 Pomezania Malbork
  Avia Świdnik 2:0 KSZO Ostrowiec Św.
  Świt Nowy Dwór Maz. 2:3 Polonia Warszawa
  Cracovia 4:1 Motor Lublin
  Jagiellonia Białystok 4:1 Okocimski Brzesko
kolejka: 34
  Unia Tarnów 2:0 Jagiellonia Białystok
  Okocimski Brzesko 2:0 Cracovia
  Polonia Warszawa 3:0 Avia Świdnik
  Motor Lublin 1:3 Świt Nowy Dwór Maz.
  KSZO Ostrowiec Św. 1:0 Hetman Zamość
  Pomezania Malbork 0:3 Stal Stalowa Wola
  RKS Radomsko 5:1 Hutnik Warszawa
  Petrochemia Płock 4:0 Lublinianka Lublin
  Wisła Kraków 4:2 Jeziorak Iława
Ekstraklasa - 9. kolejka:
 
Ekstraklasa - 10. kolejka:
 
 
I Liga - 2. kolejka:
 
I Liga - 3. kolejka:
 
 
Ta strona używa plików Cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji na ich temat z znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wybierz sezon:
Zamknij