sezon 1994/95
Sukcesy:
Superpuchar Polski
3 34 42 16 10 8 45:27
W finale Pucharu Polski do którego po raz kolejny udało się dojśc piłkarzom "Gieksy", Katowiczanie ulegli tegorocznemu mistrzowi kraju - warszawskiej Legii 0:2. Jako jednak, że Legia zdobyła podwójną koronę, GKS dostał szansę gry o jeszcze jedno trofeum - Superpuchar Polski. Tutaj Legia okazała się już słabsza i przegrała z GKS-em 0:1. Sezon 1994/95 był jednak też pierwszym sukcesem Katowiczan w europejskich pucharach. GKS w Pucharze UEFA dotarł aż do 1/8 finału eliminując po drodze m.in. słynne francuskie Girondins Bordeaux (1:0,1:1). W kolejnej rundzie przeszkodą nie do pokonania był już jednak niemiecki Bayer Leverkusen, który zdecydowanie pokonał Gieksę 4:1 i 4:0.
sezon 1993/94
2 34 47 17 13 4 52:28
GKS czwarty raz w historii zajął miejsce tuż za plecami mistrza Polski. W tym sezonie był najbliżej upragnionego sukcesu - do zwycięskiej Legii Warszawa zabrakło zaledwie jednego punktu!
sezon 1992/93
Sukcesy:
Puchar Polski
8 34 37 13 11 10 52:36
Kolejna statuetka Pucharu Polski pojechała na koniec sezonu do Katowic. W śląskim finale porażki doznały ... rezerwy(!) chorzowskiego Ruchu, które po remisie 1:1 przegrały w karnych z GKS-em 4:5.
sezon 1991/92
2 34 44 16 12 6 51:29
"Gieksa" po raz trzeci na drugim stopniu podium Mistrzostw Polski. Tym razem na mecie rozgrywek zabrakło im pięciu punktów do poznańskiego Lecha.
sezon 1990/91
Sukcesy:
4 30 39 16 7 7 33:26
Po mimo nieco słabszej niż w ostatnich latach lokaty w końcowej tabeli, Katowiczanom udał się rewanż za ubiegłoroczny finał Pucharu. Tym razem GKS był górą i pokonał Legię 1:0.